Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Realitní kancelář vstoupila na realitní trh v roce 1998 tehdy ještě pod obchodním názvem „REALITY JK – Ing. Jaroslav Kašpar“. V roce 2005 se RK transformovala na společnost s ručením omezeným s názvem registrovaným v obchodním rejstříku jako „REALITY KAŠPAR s.r.o.“ a pod IČ: 272 16 365. Jednatelem společnosti a výlučným vlastníkem je Ing. Jaroslav Kašpar. S ohledem na vysoký objem realizovaných zakázek je společnost plátcem DPH.

Jednatel společnosti je od roku 1984 zároveň soudním znalcem pro oceňování nemovitostí.

Přestože realitní kancelář vstoupila na realitní trh již přesycený konkurenčními realitními kancelářemi, zařadila se rychle mezi přední realitní kanceláře v regionu Křivoklátsko a Rakovnicko s aktivitami i v jiných krajích a regionech ČR i ve Slovenské republice. V ostré konkurenci ostatních RK jsme uspěli např. při prodeji průmyslových areálů firmy Lasselsberger Plzeň ve Staňkově, Borovanech a Rakovníku, při prodeji činžovního domu v Praze – Londýnská, či při prodeji zámků na Táborsku (Nadějkov), Rakovnicku (Olešná) a Rokycansku (Zvíkovec).

Za těmito úspěchy kanceláře a jejím dobrým jménem stojí samozřejmě vysoké pracovní nasazení, životní i odborná zkušenost celého pracovního týmu, spolehlivost a serióznost všech pracovníků RK.

Za výrazně nižší provize než je obvyklé poskytujeme nadstandardní služby a dosahujeme přitom nejlepší prodejní ceny.

Finanční odměna za zprostředkovaný obchod je sice zajímavá, ještě vyšší formou odměny pro nás je však spokojenost našich klientů a jejich doporučení dalším zájemcům o prodej či koupi nemovitostí.

Vytvořit poptávku

Rozšířené hledání


Typ nabídky

Upřesnit


Cena a plocha

m2
m2

Kraj a lokalita


Rozšířené hledání


Typ nabídky

Upřesnit


Cena a plocha

m2
m2

Kraj a lokalita


Máte otázku?